Sezon 2014/2015

 

Na początku października zaczęliśmy łączyć nasze samiczki (3x Normal, Pinstripe, Clown, Mojave, Spider oraz Pewter) z samcami Kingpin poss YB, Enchi Calico, Firefly oraz Pewter.
Poniżej dotychczas zaobserwowane kopulacje!

Miejmy nadzieję, że wszystkie samice zaskoczą i będzie 8 zniosów!
Filmiki z kopulacji można obejrzeć na naszym kanale na YouTube.

Początek lutego, a u nas już były 2 owulacje! Nasza największa samiczka Normal po łączeniu z Kingpinem oraz Mojave po łączeniu z Firefly'em. Później owulacje miały również Spider, Clown oraz Pinstripe - wszystkie przed końcem marca!


Teraz czekamy na pierwsze jajka w tym sezonie!

W połowie marca samiczka Normal złożyła 8 zapłodnionych jajek! W międzyczasie nabyliśmy samiczkę Butter, która jak się okazało jest w ciąży i 2 dni po tym jak u nas się znalazła złożyła 4 zapłodnione jajka! Chwilę później Mojave zrzuciła 9 jajek! Następna była Spider która dała 7 dobrych jajek! Teraz czekamy na Clowna oraz Pina, które wyliniały tego samego dnia więc zobaczymy która będzie pierwsza!


Wszystkie jajka już są w inkubatorze!

Nacięliśmy pierwszy znios no i mamy młode po dwóch ojcach! Są młode po Kingpinie i po Firefly'u. Teraz czekamy aż wyjdą!

Reszta wciąż się piecze w inkubatorze!
Wszystkie maluchy wyszły z jajec! Mamy: 1.0 Normal, 0.1 Dinker (YB), 0.2 Pastel, 1.0 Pinstripe 1.0 Pinstripe Dinker (YB), 1.0 Lesser Dinker (YB), 0.1 Firefly!

Drugi znios też już wyszedł z jajek i mamy tylko dwa maluchy 1.0 BEL, 1.0 Normal!

Niedługo później z jajek wyszedł trzeci znios z łączenia Mojave x Firefly!
Mamy: 0.1 Firefly Mojave, 2.0 Pastave, 2.0 Mojave, 1.1 Pastel 1.1 Normal

Maluchy z czwartego zniosu już wyszły z jajek! Są maluchy po obu ojcach ale niestety bez trzygenówek!
Mamy: 1.0 Enchi Calico, 1.0 Stingerbee, 1.1 Calico, 0.1 Lesser, 0.1 Enchi 0.1, Normal

Piąty znios już cały wylazł z jajec ;). Niestety nie trafiliśmy żadnych Kingpinów ani Kingpin YB, ale przynajmniej nie ma normali! Cały znios jest 100% het. Clown! Mamy: 1.1 Pinstripe YB, 1.2 Pinstripe, 2.1 Lesser (poss YB - będziemy wiedzieć po wylince), 0.1 Enchi (niespodzianka)

Również tego samego dnia pocięliśmy szósty znios i mieliśmy niespodziankę, bo z jednego jajka wystają dwie głowy! Mieliśmy już taką sytuację w zeszłym roku ale z innego łączenia ;). Bliźniaki są Ivory, co jest również odpowiedzią na to czym jest nasz dinker - jest to yellow belly ;).

Teraz czekamy aż wyjdą z jajek!

Pary, które już kopulowały:

 

Clown x Kingpin poss YB

Pinstripe x Kingpin poss YB

Normal x Kingpin poss YB

Spider x Kingpin poss YB / Enchi Calico

Pewter x Kingpin poss YB

Normal x Firefly

Mojave x Firefly / Enchi Calico

Język

Znajdź nas