Language

Znajdź nas

Kontakt

Imię:

Temat wiadomości:

Tekst wiadomości:

GPreptiles

 

Cały projekt rozpoczął się około 2006, kiedy kupiłem pierwszego węża zbożowego.
Kilka lat później, wraz z moim przyjacielem Pawłem założyliśmy GPreptiles! Zaczęliśmy od węży zbożowych, a następnie wkręciliśmy się w regiusy.
Oczywiście było wiele innych różnych zwierząt w międzyczasie, ale nigdy nie było takiej zajawki jak z Pytonami Królewskimi ;).
I tak w 2011 roku po raz pierwszy rozmnożyliśmy węże zbożowe i tym samym po raz pierwszy wykluły nam się małe wężyki! Niesamowite uczucie, gdy widzi się te małe główki wystające z jajek! Kilka miesięcy później zaczęliśmy łączyć nasze regiusy po raz pierwszy, co było nieco trudniejsze niż mnożenie zbożówek ;). Ale udało się i w połowie 2012 roku wykluły się u nas pierwsze małe regiusy.
W tym momencie byliśmy już na maksa wkręceni! Rok po roku rozwijaliśmy naszą hodowlę i rozmnażaliśmy fajne morphy regiusów!
Niestety pod koniec 2015 roku ze względów osobistych Paweł był zmuszony zakończyć hodowlę węży! Od tamtej pory musiałem kontynuować solo utrzymanie kolekcji oraz wszystkiego co z nią związane.
Posiadam około 30 Pytonów Królewskich w tej chwili i nadal ta liczba rośnie! Nie mogę się doczekać przyszłych projektów nad którymi pracuję i jestem ciekaw, co przyniesie przyszłość!

 

pozdrawiam,
Mateusz